Provoz základní školy a školní jídelny od 14. 10. do 1. 11. 2020

Vážení rodiče na základě současné epidemiologické situace a vydaných opatřeních jsme upravili provoz základní školy následujícím způsobem:

• Úřední hodiny, po – pá: 8.00 – 12.00 hod. V odpoledních hodinách po domluvě na tel.: 602 500 749.

• Ošetřovné – škola nevydává potvrzení. Postup naleznete v příloze tohoto článku.

• Obědy -  na základě informací MŠMT Čj.MSMT-39443/2020-2 školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Je tedy možné, aby žáci a zaměstnanci školy konzumovali jídlo v prostorách jídelny. Máte-li zájem, aby vaše dítě odebíralo obědy ze školní jídelny v týdnu od 19. do 23. 10. (kromě 22. 10., kdy se bude vařit z důvodu vypnutí elektrického proudu pouze pro mateřskou školu), nahlaste se emailem na gastro@zstelnice.cz nebo objednejte stravu přímo v jídelním systému do 15. 10. do 12.00 hod.

Výdej obědů (od 12.30 hod.) bude probíhat pouze osobně ve školní jídelně. Z hygienických důvodů nejsme schopni zrealizovat odběr do vlastních jídlonosičů. Na základě zjištěného zájmu, zveřejníme v pátek 16. 10. rozvrh výdeje               obědů podle kterého budou žáci vstupovat do školní jídelny.

Ve čtvrtek 22. 10. bude základní škola z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu uzavřena.