Sázení stromků telnických prvňáčků - pátek 29.9.2017

Obec Telnice a Základní škola Telnice zvou na již tradiční sázení stromků našich prvňáčků. Akce, při které budou žáci pokračovat ve výsadbě aleje ovocných stromů, se uskuteční v pátek 29. září 2017 u silnice mezi Telnicí a Otmarovem. Děti mají sraz mezi 7.45 – 8.00 hod. v budově ZŠ Telnice. S sebou prosíme teplé oblečení a obuv (u kterého nevadí případné zašpinění), hrábě, svačinku a pití, pouzdro. Prvňáčkům budou pomáhat jejich spolužáci ze 2. a 5. ročníku. Žáci druhého ročníku, kterým jejich stromky během roku uschly, si vysadí nový stromek. Na bezpečnost dopravy a všech účastníků bude dohlížet Městská policie Újezd u Brna a pedagogický doprovod. Po skončení výsadby se žáci vrátí okolo 10.00 hod. do školy, kde bude pokračovat výuka podle rozvrhu hodin. Oběd pro děti bude zajištěn v obvyklém čase ve školní jídelně. Provoz školní družiny je zachován v plném rozsahu. V případě nepříznivého počasí bude akce přeložena na jiný termín.