Vedení obce popřálo dětem ZŠ Telnice krásné Vánoce

Vedení obce Telnice popřálo žákům naší základní školy krásné Vánoce a především to, aby se v po novém roce všichni scházeli v co největším počtu a vydrželi být co nejvíce zdraví. Jelikož právě probíhala i online výuka, pozdravili také děti připojené přes internet.

Ve všech třídách si vyslechli krásný zpěv koled, přičemž v první třídě dokonce v takové veselé „sportovní“ úpravě. Všichni žáci obdrželi od obce malý vánoční dárek a z každé třídy ten nejbystřejší žák nebo žákyně pak ještě jeden speciální navíc. Paní učitelka nebo pan ředitel si připravili jednu otázku z probíraného učiva a kdo první znal správnou odpověď, ten vyhrál. Všichni ale byli moc šikovní! Zvláštní vánoční dar si tedy nakonec odnesli: prvňák Štěpán Štipčák, druhačka Kristýna Michlová, třeťák Šimon Král, čtvrťačka Leontýna Václavková a páťačka Adéla Králová, v pátek třídě pak mimořádný dárek získal ještě navíc David Hemzal. Gratulujeme!

Děkujeme všem za krásnou hodinu v prostředí skvělých a dobře naladěných dětí a jejich učitelského sboru, díky také za milé dárečky a přáníčka, která nás pod třídními stromečky čekali. Krásné Vánoce všem dětem i školním zaměstnancům.

František Kroutil, starosta obce
Jan Dudák, místostarosta obce

P.S.: o dárečky nepřišly ani nemocné děti, kterým jsme je doručili až domů (děkujeme také všem, kteří nám s roznáškou pomohli)