Logopedická péče v MŠ

Pracovní doba paní logopedky Mgr. Kateřiny Švehlové:

Úterý: 8:00 – 12:00

Čtvrtek: 8:00 – 12:00

Pátek: 8:00 – 12:00

 

V těchto hodinách bude probíhat individuální logopedická péče u dětí, které jsou na logopedii v MŠ nahlášeni, a zároveň bude probíhat logopedická prevence na všech třídách MŠ.

Upozornění pro rodiče

Upozorňujeme rodiče, že se v MŠ vyskytly vši. Prosíme rodiče, aby pro jistotu doma dětem překontrolovaly vlasy. Děkujeme.

Bramboriáda - čtvrtek 4. října 2018

Zveme děti, které navštěvují naši mateřskou školu, ale také loňské předškoláky (letošní prvňáčky) s jejich rodiči na BRAMBORIÁDU, která se uskuteční ve čtvrtek 4.10.2018 od 16,30 hodin na zahradě mateřské školy. Budeme vyrábět zvířátka z brambor a přírodnin, tvořit bramborová razítka, skákat v pytli, přenášet brambory na vařečce a mnoho dalších zábavných věcí. S sebou si stačí přinést pár menších i větších brambor či různých přírodnin a dobrou náladu.

Rozšíření pedagogického kolektivu

Milí rodiče,

oznamujeme Vám, že od středy 19. 9. 2018 přibyla do našeho pedagogického kolektivu další paní učitelka. Jmenuje se Simona Poláčková a bude působit vždy každou středu ve třídě MYŠIČEK. :-)

Dále v případě potřeby bude občas působit i na ostatních třídách. :-)

Zájmové kroužky v MŠ - výsledky hlasování

Milí rodiče, Vaše hlasování ohledně výběru zájmových kroužků, které budou od října probíhat v MŠ, skončilo tímto výsledkem:

  1. Baletní kroužek (11 hlasů)
  2. Come and play with parrot Jack – zážitková angličtina (předškoláci) (8 hlasů)
  3. Keramický kroužek (8 hlasů)

Prosíme rodiče, aby své dítě tedy závazně přihlásili do jednoho z těchto tří kroužků, a to do středy 19. 9. 2018.

Logopedická péče v MŠ

Prosíme rodiče, kteří mají zájem o individuální logopedickou péči, která bude probíhat od října v naší , aby se nahlásili ve třídě paní učitelce a podepsali souhlas se vstupním vyšetřením – depistáží.

Přihlásit se můžete od úterý 4. 9. 2018 do úterý 11. 9. 2018.

Informační schůzka pro rodiče

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku k zahájení školního roku 2018/2019, která se uskuteční ve středu 29. srpna 2018 ve vestibulu staré budovy MŠ. Na zahajovací informační schůzce se dozvíte veškeré informace o průběhu školního roku, platební podmínky či jiné závazky vůči MŠ a obdržíte veškeré dokumenty, které jsou potřebné pro hladký nástup dítěte do MŠ, tudíž je Vaše účast nutná!

Prosíme, přijďte bez dětí. :-)

Hudební škola Yamaha - od září nově v MŠ

Hudební škola Yamaha v Telnici

S obchodní značkou Yamaha si lidé zpravidla spojují především motocykly, popř. hudební (převážně klávesové a elektrické) nástroje. Méně se už ale ví, že tato firma nabízí již od roku 1954 také hudební vzdělávací kurzy pro všechny věkové kategorie. Její hudební školy působí po celém světě a počet absolventů, kteří byli a jsou podle jejich metodik vzděláváni, přesáhl již 5 milionů.

Prosba o spolupráci

Od čtvrtečního odpoledne dne 28. 6. 2018 bude provoz MŠ omezen na dvě třídy. Otevřena bude třída Myšiček a třída Tygříků. Děti ze třídy Medvídků budou rozděleny do těchto dvou tříd. Tento postup jsme museli zvolit z důvodu začínající rozsáhlé rekonstrukce kuchyně. 

Z tohoto důvodu prosíme rodiče, kteří mají tu možnost, zda by své děti na tyto dva dny (28. 6. – 29. 6. 2018) mohli odhlásit z MŠ, nebo zda by si je mohli brát domů po obědě. :-)

Upozornění pro rodiče a děti!

Paní učitelka Ivča ze třídy Tygříků bude v práci naposledy v pondělí 25. 6. 2018. Paní učitelka Verča ze třídy Myšiček bude v práci naposledy ve středu 27. 6. 2018. Obě paní učitelky už v tomto školním roce z rodinných důvodů nepřijdou. Pokud by někdo chtěl paní učitelce něco důležitého sdělit či předat, má samozřejmě možnost v době, kdy tu paní učitelky ještě budou. :-) Děkujeme :-)

Stránky

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS