Hudební škola Yamaha

Milí rodiče, pokud máte chuť své dítko vzdělávat v dovednostech – zejména hudebních, tak se přijďte za námi podívat, co všechno děláme. Náš program se jmenuje První krůčky a potkáváme se v učebně na faře každé pondělí od 16:00 hodin. Za účast na první hodině nic nedáte, jen se přijďte s dítětem podívat, jak taková výuka vypadá. Pokud se Vám nebude líbit, tak prostě nebudete dál chodit.

BAREVNÉ ODPOLEDNE S RODIČI

Rádi bychom Vás pozvali na akci plnou barviček, která se bude konat ve středu 23.9. od 16:30 hodin na školní zahradě mateřské školy.

Prosíme, aby rodiče i děti přišli v tričku jakékoli barvy duhy (červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá).

Budeme se na Vás moc těšit se spoustou barevných her a úkolů.

Paní učitelky ze Soviček, Veverek a Ježečků

Akce se za nepříznivého počasí konat nebude.

BAREVNÝ TÝDEN V MŠ

Od 21.9. – 25.9. nás čeká BAREVNÝ TÝDEN v celé mateřské škole.

Prosíme, aby děti přišly alespoň v jednom kusu oblečení v těchto barvách:

Pondělí – modrá

Úterý – zelená

Středa – žlutá

Čtvrtek – oranžová

Pátek – červená

Aktuální informace - Covid 19

Vážení rodiče, na základě Mimořádného opatření MZČR Č. j.: MZDR 15757/2020-33/MIN/KAN  je od 10. 9. 2020 v celé ČR povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol a školských zařízení a vysokých škol – např. chodby a toalety – (kromě pedagogů, dětí a žáků v mateřských školách a ve školách zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona a dalších výjimek - viz. příloha). Roušky se nosit nemusí tedy například v učebnách, laboratořích nebo tělocvičnách. Stejně tak se roušky nemusí nosit v kabinetech a jiných prostorech vymezených pro zaměstnance.

Logopedie v MŠ

V současné době v naší MŠ působí také logoped, který zajišťuje logopedickou péči a také speciálně-pedagogickou péči a poradenství v oblasti školní zralosti a rozvoje dítěte.

Na základě depistážní činnosti, která proběhne v září a souhlasu rodiče, je dítěti poskytována péče 1 x za 14 dní v rozsahu 30 min. Tato péče je hrazena z prostředků ministerstva školství, tudíž bezplatná.

Provozní podmínky

V příloze nalezente Potvrzení o seznámení s „MANUÁLEM“ MŠMT, Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021.

Inzerát pracovník na úklid a vydávání obědů v MŠ (zástup)

ZŠ a MŠ Telnice hledá na měsíc září 2020 pracovníka na úklid a vydávání obědů v mateřské škole jako zástup za nemoc. Úvazek 1,0. Nástup od 1. září 2020. Více informací na tel.: 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.

Inzerát školník ZŠ a MŠ

Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá školníka do základní a mateřské školy. Pracovní doba dle dohody 2 – 4 hodiny denně, 3 – 5 dní v týdnu.  Vhodné jako přivýdělek (120Kč/hod). Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS