Medvídci - hovorové hodiny 6.6.2018

Vážení rodiče, ve středu 6. června 2018 proběhnou ve třídě Medvídků individuální hovorové hodiny. Pokud budete mít zájem, domluvte se prosím s paní učitelkou ve třídě na konkrétním čase. Děkují paní učitelky ze třídy Medvídků. 

Myšičky - oblečení na vystoupení ke Dni matek

Milí rodiče, v neděli 13.5.2018 se uskuteční vystoupení ke Dni matek. Dejte prosím dětem na sebe bílé tričkoKlukům rifle, nebo kalhoty, u kterých jdou dát kapsy ven :-) a holkám punčocháče – budou mít z MŠ půjčené sukýnky. Děkujeme. 

Fotografování předškoláků - čtvrtek 17.5.2018

Milí rodiče předškoláků, ve čtvrtek 17. května 2018 budeme fotografovat předškoláky na tablo. Prosíme, abyste jim v tento den dali s sebou do MŠ barevné tričkoDěkujeme, kolektiv MŠ.

Fotky ze společného fotografování k vyzvednutí

Milí rodiče, fotky ze společného fotografování jsou k vyzvednutí a zaplacení u vaší paní učitelky na třídě. Cena fotky je 35 kč.

Vystoupení ke dni matek - neděle 13. května 2018

Srdečně zveme všechny maminky, babičky a prababičky na slavnostní program pořádaný ke dni matek, který se koná v neděli 13. května 2018 v 16.00 hodin na Orlovně v Telnici.  

 

Sraz vystupujících dětí je v 15.45 hod. pod podiem. Po skončení vystoupení dětí MŠ zůstávají děti se svými rodiči, se kterými odcházejí po vystoupení žáků ZŠ.

Rodičům dětí MŠ - prosba

Vážení rodiče, dlouhodobě nám onemocněla paní učitelka, a proto bychom Vás rádi poprosili o spolupráci. Pokud máte možnost si své děti vyzvedávat po obědě, budeme Vám velice vděční! :-)

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Kolektiv MŠ. 

                                           

Přípravný kurz pro přijaté předškoláky

Milí rodiče,

nabízíme vám možnost přihlásit Vaše děti do přípravného kurzu „Těšíme se do školy“. Budoucí školáci se tak v rámci pěti setkání mohou seznámit s prostředím školy a třídy. Formou her se budou pomalu připravovat na to, co je ve škole čeká. Budou si především povídat, hrát, malovat, zpívat, utvářet správné návyky při držení tužky a rozvíjet jemnou motoriku.

 

Kritéria pro přijímání dětí do MŠ - šk. rok 2018/2019

O přijetí dítěte do mateřské školy rozhoduje ředitel školy na základě stanovených kritérií projednaných se zřizovatelem.

Kritéria pro přijímání dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019 naleznete v přiloženém souboru:

Docházka dětí před květnovými státními svátky

Milí rodiče, v úterý 1. 5. 2018  a  8. 5. 2018 jsou Státní svátky. Prosíme Vás, zda byste mohli do středy 25. 4. 2018 nahlásit, jestli Vaše dítě bude přítomno v MŠ ve dnech pondělí 30. 4. 2018 a v pondělí 7. 5. 2018. Děkujeme.

Jarní fotografování - fotky k vyzvednutí

Vážení rodiče, fotky dětí z jarního fotografování jsou k vyzvednutí a zaplacení u vaší paní učitelky na třídě. Cena sady je 250 kč.

Stránky

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS