Informace pro rodiče předškoláků

Ve čtvrtek 16.1.2020 nebude probíhat příprava na ZŠ s paní učitelkou Mgr. Martou Zmrzlou.

Celý tento bude paní učitelka na škole v přírodě.

Potvrzení o zaplacení školného

prosíme ty z Vás, kteří budou chtít vystavit potvrzení o zaplacení školného za rok 2019, aby se nahlásili paní vedoucí učitelce Veronice Slezákové. V případě, že potřebujete vyplnit informace o zaplacení školného do vlastního formuláře, prosíme, doneste si jej.

Prosíme o včasné nahlášení, vystavení potvrzení může chvíli trvat. :-)

Prosba na rodiče

Milí rodiče,

rádi bychom Vás poprosili o spolupráci. Hledáme novou paní učitelku do MŠ jako záskok za mateřskou dovolenou. Než se nám podaří někoho najít, prosímeo trochu shovívavosti, protože budeme do té doby nuceni častěji spojovat třídy na odpolední vzdělávání. Kdyby měl někdo z Vás možnost si občas děti vyzvednout po obědě, budeme Vám velice vděční. :-)

Moc Vám děkujeme za pochopení i spolupráci. :-)

Kolektiv MŠ

Inzerát učitelka MŠ nebo vychovatelka v ŠD

Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá učitelku mateřské školy (úvazek 1,0) nebo vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,7), jako zástup za mateřskou dovolenou.

Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 (ředitel ZŠ a MŠ), tel. číslo 720 506 535 (Bc. Veronika Slezáková - vedoucí učitelka MŠ).

Vánoční přání ZŠ a MŠ Telnice

Žáci a zaměstnanci Základní školy a Mateřské školy Telnice Vám přejí krásné svátky vánoční a mnoho zdraví a štěstí v roce 2020.

Vánoční vystoupení - Tygříci

přijďte si za námi v úterý 17. prosince

od 16 hodin vychutnat předvánoční atmosféru k vánočnímu stromečku do třídy Tygříků.

Děti si pro vás připravily krásné vystoupení.

Kdo bude chtít, může si ráno přinést

trochu cukroví.

Těší se na vás děti a paní učitelky.

Projekt pro předškoláky a rodiče

z časových i organizačních důvodů se projekt pro předškoláky a rodiče v měsíci prosinci konat nebude.

Budu se na Vás těšit v novém roce, a to v měsíci lednu. :-)

Simona Poláčková

PŘEDNÁŠKA O ŠKOLNÍ ZRALOSTI

rádi bychom Vás pozvali na přednášku o školní zralosti. Přednáška proběhne u nás v Mateřské škole v Telnici a je určena rodičům letošních předškoláků.

Zúčastnit se mohou také rodiče, kteří budou mít předškoláka v příštím školním roce. Přednášku povede psycholog z pedagogicko-psychologické poradny v Brně.

Pokud máte zájem se přednášky zúčastnit, nahlaste prosím vaši účast paní učitelce ve třídě do 18. 12. 2019.

Kdy: 7. 1. 2020 od 17:00 hodin

Divadlo Žatčany

v pátek 13.12.  pojedeme na divadlo do Žatčan.

Přiveďte děti v tento den do MŠ nejpozději do 7.30! S sebou dejte dětem batůžek a pití.

Svačinu zajišťuje MŠ.

Vánoční focení

Milí rodiče,

pátek 6. 12. 2019 proběhne během dopoledne v MŠ vánoční focení.

Kdo má zájem, ať se nahlásí ve třídě paní učitelce do čtvrtka 5. 12. 2019.

Je možná pouze jedna varianta viz foto.  Pokud budete chtít vyfotografovat sourozence společně, nahlaste to též paní učitelce.

Sada 3 fotografií velikosti 10x15 cm.

Cena: 150 kč.

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS