Upozornění - daně

Kdo bude chtít vystavit potvrzení o zaplacení školného kvůli daňovému přiznání, ať se nahlásí u paní vedoucí učitelky Veroniky Slezákové (třída Myšiček). :-)

Kultura II. pololetí

Milí rodiče, od čtvrtka 10. 1. do čtvrtka 31. 1. 2019 se bude vybírat poplatek za kulturu na druhé pololetí. Poplatek činní 500kč (leden – červen). Peníze budou vybírat Vaše paní učitelky na třídách. Děkujeme :-)

Vánoční přání ZŠ a MŠ Telnice - PF 2019

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky

a v novém roce všechno dobré, hodně štěstí, zdraví a osobních úspěchů 

Vám a Vašim blízkým 

přejí žáci a zaměstnanci Základní a mateřské školy Telnice.

Pozvánka: Vánoční mše Františka Perny - 6.6.2019

Tříkrálový koncert Střelického chrámového sboruVánoční mše Františka Perny, se uskuteční v neděli 6. ledna 2019 v 15:00 hod. v kostele sv. Jana Křtitele v Telnici. František Perna (1891-1945) byl významným telnickým kronikářem, učitelem, cvičitelem, hudebním skladatelem, varhaníkem a dirigentem. Patří mezi nejvýznamnější osobnosti obce Telnice. Tuto vánoční mši složil ve 30. letech 20.

Informace - stravování

Vážení rodiče, vzhledem k nemoci vedoucí školní jídelny vás informujeme o změnách na webových stránkách jídelníčku.

Na webových stránkách https://www.jidelna.cz/jidelni-listek/?jidelna=961 je zobrazen prázdný formulář jídelníčku bez uvedení názvu jídla. V tomto formuláři je možné odhlašovat/přihlašovat stravu na daný den, jak jste byli zvyklí.

Akce MŠ Telnice: Divadlo Žatčany - pátek 14.12.2018

Vážení rodiče, v pátek 14. 12. 2018 jedeme s dětmi do Žatčan na divadelní představení. Prosíme všechny rodiče, aby své děti dovedli do MŠ do 7:30 hodin! S sebou jim prosím dejte batůžek a pití. Svačinu zajistí MŠ. Děkujeme za spolupráci. Kolektiv MŠ :-)

                                                    

Upozornění pro rodiče

Upozorňujeme rodiče, že se v MŠ vyskytly vši. Prosíme rodiče, aby pro jistotu doma dětem překontrolovaly vlasy. Děkujeme.

Medvídci - vánoční posezení s rodiči

Vážení rodiče, velmi rádi bychom Vás společně s dětmi pozvaly na Vánoční posezení. Přijďte se vánočně naladit v úterý 18. 12. 2018 od 16,30 hodin do naší třídy Medvídků. Děti si pro Vás připravily krátké vystoupení a následně bude možnost posedět, pohrát si a popovídat si mezi sebou. Budou pro Vás připraveny nápoje, a pokud budete chtít, můžete přinést jakékoli drobné občerstvení. Prosíme dvě maminky, které by byly ochotny nám pomoci s přípravou občerstvení. Další informace Vám poskytnou paní učitelky na třídě.

HŠ Jamaha - vánoční vystoupení

Hudební škola Yamaha srdečně zve všechny rodiče, prarodiče, příbuzné a příznivce hudebního vzdělání z Telnice i okolí na 

V Á N O Č N Í   V Y S T O U P E N Í  D Ě T Í    H Š   Y A M A H A   V   T E L N I C I

čtvrtek 20. prosince 2018 v 16:30 hodin na orlovně. Co nabídneme: dovednosti, které děti získaly za první tři měsíce svého vzdělání, jednoduché vánoční písně a koledy, které jistě vždy v tomto čase potěší.

Vánoční hry - 10.12.2018

Orel jednota Telnice zve všechny děti na V Á N O Č N Í   H R Y v pondělí 10. prosince 2018 od 17:00 hodin na orlovně s sebou přezůvky, oblečení vhodné ke hrám a dobrou náladu přijďte si společně zařádit, užít legrace, her, soutěží, zábavy... činnost organizace podporuje Obec Telnice.

Stránky

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS