Bramboriáda - čtvrtek 4. října 2018

Zveme děti, které navštěvují naši mateřskou školu, ale také loňské předškoláky (letošní prvňáčky) s jejich rodiči na BRAMBORIÁDU, která se uskuteční ve čtvrtek 4.10.2018 od 16,30 hodin na zahradě mateřské školy. Budeme vyrábět zvířátka z brambor a přírodnin, tvořit bramborová razítka, skákat v pytli, přenášet brambory na vařečce a mnoho dalších zábavných věcí. S sebou si stačí přinést pár menších i větších brambor či různých přírodnin a dobrou náladu.

Prosíme rodiče, kteří budou mít o akci zájem, aby do pondělí 1.10.2018 nahlásili ve třídě paní učitelce orientační účast, z důvodu nachystání pomůcek. Děti a rodiče, kteří se rozmyslí později jsou samozřejmě také vítáni. V případě nepříznivého počasí se akce bude konat v budově MŠ Telnice.

Budeme se na Vás všechny moc těšit!

Paní učitelky z MŠ Telnice.