Hudební škola Yamaha - od září nově v MŠ

Hudební škola Yamaha v Telnici

S obchodní značkou Yamaha si lidé zpravidla spojují především motocykly, popř. hudební (převážně klávesové a elektrické) nástroje. Méně se už ale ví, že tato firma nabízí již od roku 1954 také hudební vzdělávací kurzy pro všechny věkové kategorie. Její hudební školy působí po celém světě a počet absolventů, kteří byli a jsou podle jejich metodik vzděláváni, přesáhl již 5 milionů.

Tato hudební škola působí už více než 20 let i v Čechách. Někteří se již možná setkali s jejími výukovými programy v nedalekých Tuřanech, kde HŠ Yamaha úspěšně působí již 12 let. Pro velký zájem z řad obyvatel Telnice se nám podařilo domluvit s vedením tuřanské hudební školy otevření nové pobočky přímo u nás v Telnici.

Od nadcházejícího školního roku (tedy 2018/19) se pro Vás společně s HŠ Yamaha chystáme nabídnout výuku Prvních krůčků k hudbě (která je určená pro děti od 18 měsíců do 4 let)
Rytmických krůčků (pro děti předškolního věku, tedy 4-6 let). Proč je výuka této hudební školy nejen v Čechách, ale i po celém světě tak oblíbená, se můžete přijít přesvědčit i Vy – a to na informativní schůzku, na které se (dle Vašeho zájmu) domluvíme na následné ukázkové hodině, která je pro všechny nové zájemce o výuku HŠ Yamaha vždy zdarma.

Informativní schůzka proběhne v pátek 21. září 2018 v 16:00 v prostorách telnické mateřské školy.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: