Informace o provozu MŠ od 1. 3. 2021

Informace o uzavření MŠ Telnice od 1. března 2021

na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 bude

od 1. března 2021 do odvolání uzavřena Mateřská škola Telnice.

Distanční výuka předškoláků

Vzdělávání předškoláků na distanční výuce bude probíhat následovně:

• Na každý týden dostanete do vaší poštovní schránky 5 úkolů či pracovních listů, které budou zaměřeny na rozvoj dítěte v oblastech školní zralosti a připravenosti.
  • Vypracované úkoly vždy odevzdáte v pondělí zpět do MŠ, kde za brankou bude pro tyto účely připravena krabice. Hotové pracovní listy můžete odevzdávat vždy v čase, kdy máte aktivní přístupový čip do areálu MŠ tj. 6:30 – 8:00 hod., 12:15 – 12:30 hod. a 15:00 – 16:30 hod.
  • V případě, že budete potřebovat cokoli zkonzultovat, obraťte se prosím s dotazem na svoji paní učitelku na její e-mailové adrese:

veronika.slezakova@zstelnice.cz

iva.rakovska@zstelnice.cz

simona.polackova@zstelnice.cz

vladimira.barcikova@zstelnice.cz

kvetoslava.urbancikova@zstelnice.cz

eva.klanicova@zstelnice.cz

V případě zájmu ze strany zákonných zástupců, mohou probíhat individuální konzultace dětí a pedagogů při dodržení všech protiepidemických nařízení

Děti z MŠ Telnice mají samozřejmě dále možnost absolvovat logopedii on-line s paní Mgr. Kateřinou Švehlovou. Pro domluvu s paní logopedkou můžete použít e-mailovou adresu: katerina.svehlova@zstelnice.cz

Pro ostatní děti, které zatím neplní poslední rok povinné předškolní docházky, budou vždy každý týden na stránkách MŠ připravené různé náměty, písničky a básničky k tématu.

Sledujte prosím průběžně webové stránky MŠ Telnice.

Stravování - od pondělí 1. 3. 2021 je z důvodu uzavření ZŠ a MŠ školní jídelna uzavřena. Stravu mají všichni strávníci automaticky odhlášenu.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. O dalším vývoji týkající se provozu MŠ Telnice vás budeme průběžně informovat. Případné dotazy týkající se provozu školy volejte na tel.: 606 087 944.

V Telnici dne 27. 2. 2021

Bc. Veronika Slezáková – vedoucí učitelka MŠ

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: