Informace o provozu mateřské školy od 12. 4. 2021

od 12. 4. 2021 se otevírá Mateřská škola Telnice zatím pouze pro děti, které u nás plní poslední rok povinné předškolní docházky. Dále vláda umožnila přítomnost v MŠ dětem zaměstnanců vybraných profesí (zdravotničtí pracovníci, pedagogičtí pracovníci atd.) po doložení dokladu od zaměstnavatele. Vzdělávání v mateřské škole je povoleno při dodržování opatření stanových státními orgány. Přítomnost dětí ve školce je největším pozitivem, které nyní vnímáme a těšíme se, že s nimi budeme moci pracovat. Prozatím alespoň s některými z nich. Tato přítomnost, která je možná podle předem daných podmínek, je pro nás cennější než omezení, které musí děti, žáci i zaměstnanci školy respektovat. Rozumíme, že můžete mít výhrady k podmínkám, které byly stanoveny. Přesto vás prosíme o spolupráci a žádáme, abyste případné výhrady a nesouhlasná stanoviska řešili s orgány státní správy, která opatření vydala.

Děkujeme za pochopení.

Bc. Veronika Slezáková – vedoucí učitelka MŠ