současné podmínky již povolují konání kulturních akcí a výletů. Díky tomu se děti mohou v následujících dnech těšit na tyto akce:

• 9. 6. v 8:00 Zábavný program na zahradě MŠ – Prosíme o včasný příchod dětí
  • 15.6. v 9:30 Divadlo S.Riedlové – Černoušek Bum-Ti
  • 24. 6. od 8:00, 9:15, 10:30 Smartbricks – výukový program pro jednotlivé třídy s kostkami Lego na téma: Zábavní park. Prosíme o včasný příchod dětí do MŠ.
  • 28. 6. ŠKOLNÍ VÝLET do vily Löw-Beer: Dobrodružství s Veverkou Věrkou: Program bude probíhat v zahradě vily. Dejte v tento den dětem vhodné/sportovní oblečení, pevnou obuv, batoh, pláštěnku, pití, případně nějaký pamlsek. Svačinu zajišťuje MŠ. Sraz dětí ze tříd Veverek a Soviček do 7:30, tyto třídy v 7:45 odjíždí autobusem! Návrat této skupiny by měl být před obědem. Děti ze třídy Ježečků odjíždí později, sraz tedy běžně do 8:00, předpokládaný návrat je okolo 12:15. Vyzvedávejte si děti po obědě mezi 12:45 a 13:00.
Soubor .pdf, .doc nebo .txt: