Přespání předškoláků

Vážení rodiče a milé děti,

jelikož se blíží konec školního roku a naši předškoláci půjdou do školy, připravily jsme pro naše ně PŘESPÁVÁNÍ VE ŠKOLCE přes noc. Toto noční dobrodružství podnikneme z pátku 18. 6. 2021 na sobotu 19. 6. 2021. Sraz dětí bude v 16:30 ve třídě Ježečků (nová budova).  Vyzvedávání dětí bude v sobotu ráno probíhat od 8:00 do 8:30 hod.

Akce je dobrovolná a zúčastnit se jí mohou pouze předškoláci, kteří budou odcházet v září do školy. Prosíme, nahlaste paní učitelce na třídě, zda dítě bude přespávat či nikoli.

Prosíme, abyste dětem sbalili s sebou pyžamo, kartáček a pastu, ručník, plyšového kamaráda, aby jim v noci nebylo smutno.

Pro děti je připravený bohatý program plný zábavy včetně jídla. Moc se na všechny těšíme.

Vaše paní učitelky

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: