Plavecký výcvik pro děti MŠ 2024

od konce února bude probíhat plavecký výcvik pro děti MŠ. Budeme jezdit do Plavecké školy Hustopeče, kde probíhá velmi kvalitní výuka pod vedením zkušených lektorů.

Kapacita kurzu je 35 dětí. Protože byl v loňském roce velký zájem o tento kurz, domluvili jsme navýšení kapacity z 20 dětí na 35 dětí, aby měli možnost kurz absolvovat nejen předškoláci.

Přednost budou mít předškoláci a děti s odkladem povinné školní docházky, poté bude kapacita doplněna ostatními dětmi po dohodě s paní učitelkou na třídě.

Cena za kurz je 1 600 Kč + doprava, což bude cca 1 220 Kč na dítě. Tato cena platí v případě, že se nám podaří naplnit kapacitu 35 dětí. V případě, že bude dětí jezdit méně, bude doprava o něco dražší.  Přesnou částku za dopravu budeme vědět až po přihlášení děti. Máme domluvený vlastní autobus, který je vybaven bezpečnostními pásy.

Jedná se o 10 lekcí v termínech: úterý 27. 2., dále vždy úterý 5. 3. // 12. 3. // 19. 3. // 26. 3. // 2. 4. // 9. 4. // 16. 4. // 23. 4. // 30. 4. - poslední lekce.

V případě zájmu si prosím vyzvedněte přihlášku u kterékoli paní učitelky nebo si ji můžete stáhnout z webových stránek MŠ a vyplněnou ji přineste nejpozději do pondělí 19. 2. 2024 a odevzdejte ji paní učitelce ve své třídě.

Podrobnější informace obdržíte poté na e-mail.

V případě dalších dotazů kontaktujte zástupkyni ředitele pro MŠ Bc. Veroniku Slezákovou na e-mail: veronika.slezakova@zstelnice.cz