Setkání předškoláků aneb brzy půjdeme do školy - nový projekt

Jednou z priorit předškolního vzdělávání je příprava předškoláků na vstup do ZŠ, proto jsme se na základě podnětu některých rodičů rozhodli uskutečnit setkávání předškoláků ze všech tří tříd naší mateřské školy, na němž budou mít možnost se s budoucími spolužáky seznámit, spolupracovat a zábavnou formou rozvíjet oblasti, které jsou klíčové pro bezproblémový vstup do základní školy. Tyto setkání tak navážou na předškolní přípravu, kterou vedou paní učitelky na jednotlivých třídách.

Tato setkání budou probíhat od pátku 20. 1. 2023 vždy jednou za 14 dní a to během celého dopoledne včetně oběda ve třídě Ježečků. Přesun dětí do třídy Ježečků bude probíhat až po příchodu všech dětí do MŠ v 8 hodin, po skončení programu budou děti navráceny zpět do svých tříd..

Veškeré informace si můžete přečíst v přiloženém letáčku níže a také jste je všichni dostali do svých emailových schránek.

Bližší informace a případné dotazy Vám zodpoví paní učitelky z Ježečků (Mgr. Květoslava Urbančíková a Bc. Eva Klanicová), které program předškoláků povedou nebo paní zástupkyně ředitele pro MŠ Bc. Veronika Slezáková.

Děkujeme za spolupráci.