Společné fotografování tříd MŠ - 22. 5. 2023

společné fotografování tříd proběhne v pondělí 22. 5. 2023 v dopoledních hodinách na zahradě MŠ (v případě pěkného počasí) nebo ve třídách. Cena jedné společné fotografie třídy je 40 Kč.

Prosíme, nahlaste do pátku 19. 5. 2023 na třídě paní učitelce, kolik kusů společné fotografie budete chtít.

V tento den se zároveň budou fotit portrétové fotografie našich Předškoláků na tablo.  Cena jedné fotografie je 25 Kč. Jedna tato fotografie bude použita na tablo. Pokud chcete objednat více kusů i pro sebe, nahlaste počet paní učitelce na třídě.

Pokud si někdo z Vás nepřeje, aby jeho předškoláček na tablu byl, ať tuto skutečnost nahlásí ve třídě paní učitelce. Fotit se budou pouze předškoláci, kteří mají v září 2023 nastoupit do 1. třídy. Neplatí to pro děti s odkladem školní docházky.

Pokud chcete, aby Vaše dítě mělo na fotografii jiné oblečení, než v jakém dojde do školky, domluvte se s paní učitelkou na třídě.

Platba za fotografie proběhne tentokrát bezhotovostně. Každý dostane přesnou částku, kterou zašle na účet školy podle počtu nahlášených fotografií.

Děkujeme za spolupráci.

Příspěvek vydán 9. 5. 2023.