"Těšíme se do školy" - kurz pro budoucí prvňáčky

ZŠ Telnice nabízí přípravný kurz pro přijaté předškoláky.

Přihlášené děti se v rámci šesti setkání mohou seznamovat se svojí třídní učitelkou, s prostředím školy a třídy. Formou her se budou pomalu připravovat na to, co je ve škole čeká. Budou si povídat, hrát hry, malovat, zpívat, utvářet správné návyky při držení tužky a rozvíjet jemnou motoriku.

Kurz bude probíhat od 27.4. do 1.6.2017 každý čtvrtek od 14.45 do 15.45 hod. v budově základní školy.

Přihlášku na kurz s podrobnějšími informacemi obdržíte na informační schůzce, která se koná v úterý 11.4.2017 od 17.00 hodin v MŠ. K dispozici je také ke stažení v příloze pod článkem.

Zájemci odevzdají vyplněnou přihlášku do čtvrtku 20. dubna třídní učitelce v MŠ.

Vaše dotazy zodpoví a bližší informace poskytne vedoucí kurzu Mgr. Leona Bímová (leona.bimova@zstelnice.cz).

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: