Vánoční výstava - článek

V neděli 17. prosince 2017 se uskutečnila v přístavbě ZŠ Telnice Vánoční výstava, na které byly vystaveny práce dětí a žáků mateřské a základní školy. Na chodbě v přízemí byly rozmístěny výrobky dětí z MŠ a žáčků 1. ročníku. V přístavbě práce žáků 2. - 5. ročníku a školní družiny. K vidění byly nejrůznější druhy přáníček, obrázků, ozdob, ale také např. trojrozměrní sněhuláci z vlny, betlémy, vánoční "sněžítka", svícínky z cukrových kostek, nebo lucerničky z notového papíru a vánoční stromečky ze šišek. Někde se objevili andělé, jinde zase Mikuláš a nebo čerti. Výstava byla také rozšířena o výrobky dětí, které navštěvují Keramický kroužek a kroužek Ručních prací. Nejen děti si mohly vyzkoušet, zda dokáží trefit "sněhovou koulí" sněhuláka. :-) Společně s rodiči potom zavzpomínaly na školní zážitky letošního roku, postávaje před interaktivní tabulí, na které probíhala prezentace fotek z akcí ZŠ. Z pozitivních ohlasů a reakcí návštěvníků se dá předpokládat, že se výstava líbíla! V to doufáme, děkujeme za Vaši účast a třeba někdy zase na školní výstavě  ZŠ a MŠ Telnice na viděnou! :-)