Vánoce v družině

Poslední školní den před Vánocemi naděloval Ježíšek i v družině telnické základní školy. Zatímco děti obědvaly ve školní jídelně, zaplnil se prostor pod družinovým stromečkem balíčky různých tvarů a velikostí. Když se děti vrátily, jejich neskrývané překvapení nebralo konce. Všichni by se byli nejraději vrhli na dárky a co nejrychleji všechny rozbalili! :-) Postupovat však museli pomalu a trpělivě, aby se všichni vystřídali. Současně tak měl každý možnost prohlédnout si všechny nové hry a rozmyslet si, kterou by si chtěl později vyzkoušet. Až děti rozbalily všechny dárky, spontánně utvořily skupinky podle vlastního zájmu a začala ta pravá zábava! Nemůže být tedy pochyb o tom, že i poslední předvánoční den školy si všichni žáci báječně užili...