Vánoce v družině

Děti, které se zúčastnily, mohou zavzpomínat, ostatní se mohou podívat, jak probíhalo rozbalování vánočních dárků ve školní družině v pátek 22. prosince 2017. Po zpívání vánočních písniček a koled začalo rozbalování dárků, při kterém se postupovalo od prvního ročníku až po pátý. Vždy byl zvolen jeden zástupce třídy, který vybral a rozbalil jeden dárek, dokud koberec pod stromečkem nezůstal úplně prázdný. Začalo vybalování, skládání aut, letadel, lodí a domečků z lega, do kterého se pustila většina dětí. Další děti se zase snažily postavit co nejvyšší věž z dřevěných kvádrů, jiné zase naplnit co nejdříve svůj kurník slepičkami (Plný kurník). Hrálo se také Uno a zkoušely se nové fixy a pastelky. Samozřejmě nechyběla ani ochutnávka vánočního cukroví... Celé odpoledne provázel smích a jásot, který báječně zakončil poslední den školní docházky před vánočními prázdninami.