VÝLET DO ZOO HODONÍN PRO PŘEDŠKOLÁKY A ŽÁKY 1. TŘÍDY ZŠ

ve středu 21. 6. 2023 pojedou předškoláci z mateřské školy společně s žáky první třídy základní školy na výlet do ZOO Hodonín. Tento společný výlet ZŠ a MŠ jsme v plánu kulturních akcí na tento školní rok neměli, proto je potřeba jej zaplatit zvlášť, ale přijde nám to jako dobrý nápad i v rámci dalšího stmelování kolektivu dětí.

Prosíme, nahlaste nejpozději do úterý 20. 6. 2023 ve třídě paní učitelce, zda se Vaše dítě tohoto výletu bude účastnit a zaplaťte poté na účet školy zálohu ve výši 200 Kč (případný přeplatek z této akce bude vrácen zpět na Váš účet). Prosíme, nezapomeňte dát v příkazu k úhradě i variabilní symbol dítěte!

S sebou dejte dětem batůžek s pitím a pláštěnkou. Svačinka bude zajištěna z MŠ.

Odjezd bude od MŠ v 7:25 hodin, proto prosíme, přiveďte děti nejpozději do 7:15 hodin. Vrátíme se cca v 12:30 hodin. Kdo bude dítě vyzvedávat po obědě, prosím počítejte s časovým posunem vyzvednutí.

Děkujeme a těšíme se.

PŘIDÁNO 14. 6. 2023.