Důležité informace

Prosíme rodiče, aby nezapomněli poslední den v MŠ svým dětem vyklidit skříňku a vzít domů VŠECHNY věci!!! (gumáky, papučky, pláštěnky atd.)

Dále prosíme rodiče PŘEDŠKOLÁKŮ, aby poslední den nezapomněli odevzdat paní učitelce na třídách omluvné listy a všechny čipy od bezpečnostních dveří, poté jim bude vrácena záloha 50kč/čip.

Všichni ostatní si samozřejmě čipy přes prázdniny ponechají, aby je mohli v novém školním roce dále používat.

Informace pro rodiče předškoláků

Milí rodiče,

v loňském školním roce jsme byli osloveni deníkem Rovnost kvůli spolupráci na focení předškoláků v oblasti Brno-venkov. V letošním školním roce si nás deník Rovnost opět vybral pro toto focení.

Focení předškoláků proběhne v úterý 25. 6. 2019 během dopoledne.

Prosíme, dejte Vašemu předškoláčkovi nějaké vhodné oblečení a u paní učitelky ve třídě prosím podepište souhlas se zveřejněním fotografie.

Pokud si nepřejete, aby Vaše dítě bylo na fotografii v deníku Rovnost, nahlaste to prosím ve třídě paní učitelce.

Společné fotografie

Milí rodiče, od pondělí 17. 6. 2019 si můžete vyzvedávat u paní učitelky ve třídě společné fotografie tříd.

Cena za jednu fotografii je 30kč. Peníze budou vybírat paní učitelky na třídách.

Informace ke stravování 2019/2020

Vážení rodiče, zrušte si prosím na prázdniny trvalé příkazy k platbám za obědy.

Pokud jste ještě neodevzdali přihlášku ke stravování na školní rok 2019/2020, učiňte tak do pondělí 24. 6. 2019 u své třídní učitelky.

V přiložených souborech naleznete informace o stravování ve školním roce 2019/2020 a přihlášky ke stravování.

Děkuji za spolupráci.

Miroslava Pokorná

PĚŠÍ VÝLET DO SOKOLNICKÉ MŠ

Ve čtvrtek dne 20.6.2019 se vydáme na pěší výlet do sokolnické MŠ.

Žádáme rodiče, aby v tento den dětem přinesly- batůžek, pití, pláštěnku, sportovní obuv a pokrývku hlavy.

Vyrážíme v 8:00, svačinu zajišťuje MŠ.

Kolektiv MŠ

Soutěž OÚ Telnice o lístky na kolotoče

Obec Telnice vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti do 14 let. Úkolem je nakreslit obrázek na téma: „Moje nejoblíbenější místo v Telnici“ a doručit jej na telnickou poštu nejpozději v pondělí 17. června 2019 do 18:00 hod. Každý obrázek musí být ručně nakreslený samotným autorem na listu papíru ve formátu A4 a opatřen z druhé strany listu jménem, příjmením a věkem dítěte. Autoři nejkrásnějších obrázků získají volné vstupenky na různé atrakce Lunaparku Kočka, který bude v Telnici hostovat u příležitosti letošních hodů. Těšíme se na vaše obrázky !

HURÁ PRÁZDNINY

Milí rodiče,

prosíme, nahlaste nejpozději do pátku 21. 6. 2019 ve třídě paní učitelce, zda vaše dítě bude navštěvovat MŠ v termínu
1. – 12. 7. 2019.

Děkujeme za spolupráci

Úplata za předškolní vzdělávání za měsíc červenec činní 200kč. Úplata za stravné činní pro celodenní 300kč a pro polodenní 245kč.

Rodiče, kteří nebudou nahlašovat svoje děti na červencový provoz, by měli mít poslední poslanou platbu v měsíci květnu za školné na červen.

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

MŠ Telnice ve spolupráci s Telnickýmsluníčkem Vás srdečně zve na Pasování předškoláků, které se uskuteční

ve středu 19. 6. 2019 v 16:30 hod na školní zahradě MŠ.

Kromě pasování našich předškoláků na velké školáky,proběhne též pasování dětí ze sluníčka na velká školčátka!

Zváni jsou samozřejmě nejen rodiče předškoláků,ale každý, kdo s námi chce společně oslavit tuto

významnou událost! Po slavnostním ceremoniálu bude připraveno maléobčerstvení a také táborový oheň, takže kdo bude chtít,

VÝLET-VLÁČKY U OLYMPIE

pondělí 24. 6. 2019 pojede celá MŠ na výlet na vláčky u Olympie.Sraz dětí bude v 7:45 hod. v MŠ.

S sebou dejte prosím dětem batůžek a v něm pití a pláštěnku. Svačinu budou mít děti zajištěnou z MŠ

Návrat bude cca v 11:30 hod. a oběd proběhne v MŠ.

Na společnou projížďku vláčkem se těší

Paní učitelky z MŠ

Přespání předškoláků

V pátek 14. 6. 2019 proběhne v mš velké noční dobrodružství -  přespání předškoláků.

Prosímě rodiče, aby do středy 12. 6. 2019 nahlásili ve třídě paní učitelce, zda jejich předškoláček přespání ve školce přes noc absolvuje.

Po nahlášení dostanete další informace, které se k akci vztahují.

Na všechny předškoláčky se těší paní učitelky!

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS