Cena poroty pro naše druháky

Žáci 2. a 3. třídy se zúčastnili soutěže Já a svět kolem mne, kterou pořádal MAP Šlapanice. Žáci druhé třídy se zapojili do výtvarné části. Vybrali si téma Splněné dětské přání. Na toto téma vytvořili plakát o splněných vánočních přáních. Do vymýšlení a následného tvoření se s chutí zapojila celá třída. Jejich snažení bylo korunováno speciální cenou poroty.

Žáci třetí třídy se zapojili do literární části. Vybrat si téma pro literární práci bylo o něco málo složitější. Dlouho jsme všechna témata rozebírali. Nakonec si děti vybraly téma Můj literární hrdina. Jejich práce byly velice pěkné. Vytvořily z nich Katalog hrdinů. Bohužel se jejich práce neumístila na prvních třech místech. My se ale nevzdáváme a příští rok se zase přihlásíme.

Marta Zmrzlá