Kalendář akcí

Září 2018

  • pondělí 3. 9. 2018 - Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019, od 8.00 do 9.00 hod.
  • úterý 11. 9. 2018 - Fotografování žáků 1. ročníku do Rovnosti
  • středa 12. 9. 2018 - Dopravní výchova 4. ročník (ZŠ Telnice, teoretická část), od 8.00 do 10.45 hod.
  • pátek 21. 9. 2018 - Dopravní výchova 4. ročník (Dopravní hřiště Brno, praktická část), od 9.00 do 10.30 hod.
  • pondělí 24. 9. 2018 - Třídní schůzka rodičů žáků 1. ročníku, od 16.00 hodin

 

Říjen 2018

  • pátek 5. 10. 2018 - Dobrodružná cesta, preventivní program PPP Brno pro žáky 4. a 5. ročníku v ZŠ
  • pátek 5. 10. 2018 - Školní liga v házené, Újezd u Brna
  • čtvrtek 11. 10. 2018 - Hřbitov odpadků, ekologický program v Brně, žáci 3. a 4. ročníku
  • úterý 23. 10. 2018 - Beseda o vzniku Československa pro žáky 3.-5. ročníku, od 10.00 hod. v sálu sokolovny
  • středa 31. 10. 2018 - Sázení stromků prvňáčků, sraz 7.45 - 8.00 v ZŠ

 

Listopad 2018

  • úterý 13. 11. 2018Hovorové hodiny (třídní schůzky) od 15:00 do 17:00 hod., pro rodiče žáků všech ročníků
  • pátek 23. 11. 2018 - Školní liga v házené, Telnice
  • pátek 30. 11. 2018 - Tvoření adventních věnců, družina ZŠ, pro žáky všech ročníků

 

Prosinec 2018

  • neděle 2. 12. 2018 - Rozsvícení vánočního stromu od 16.00 hod., Výstava adventních věnců od 15.00 hod.
  • pátek 7. 12. 2018 - návštěva Planetária Brno a vánočních trhů - žáci 5. ročníku
  • pátek 14. 12. 2018 - "Popelka", divadlo Žatčany, 1. - 5. ročník
  • neděle 16. 12. 2018 - vystoupení žáků ZŠ na Setkání seniorů, předání vánočních přání
  • středa 19. 12. 2018 - koledování žáků ZŠ po obci
  • čtvrtek 20. 12. 2018 - vánoční den 3. a 4. ročník ZŠ, návštěva zastupitelů obce v ZŠ
  • pátek 21. 12. 2018 - vánoční den 1., 2., a 5. ročník ZŠ
  • pátek 21. 12. 2018 - návštěva Pavilonu Anthropos a vánočních trhů - žáci 3. a 4. ročníku
  • sobota 22. 12. 2018 - vystoupení žáků ZŠ na Vánočních trzích na sokolovně

 

Leden 2019

  • pondělí 14. 1. 2019 – sobota 19. 1. 2019 - Škola v přírodě, Kuklík (1. - 2. ročník)
  • od pondělí 21. 1. 2019 do pondělí 17. 6. 2019 plavání žáků 1. a 2. ročníku
  • úterý 22. 1. 2019 - Hovorové hodiny (třídní schůzky) od 15:00 do 17:00 hod., pro rodiče žáků všech ročníků
  • čtvrtek 31. 1. 2019 - návštěva Technického muzea v Brně, žáci 5. ročníku

 

Únor 2019

  • středa 6. 2. 2019 - Klouboucká pětka, vědomostní soutěž pro žáky 5. ročníku - uchazeče o studium na gymnaziu
  • pátek 8. 2. 2019 - Finanční gramotnost, interaktivní přednáška pro žáky 4. a 5. ročníku

 

Březen 2019

  • úterý 5. 3. 2019 - Zdravé zoubky, přednáška pro žáky 1. ročníku
  • pátek 22. 3. 2019 školní kolo recitační soutěže
  • úterý 26. 3. 2019 program "Dravci", Zámek Sokolnice, 1.-5. ročník

 

Duben 2019

  • úterý 2. dubna - hovorové hodinyhodiny, rodiče žáků všech ročníků
  • sobota 6. dubna - Brigáda ZŠ a MŠ
  • úterý 9. dubna - Zápis do 1. třídy ZŠ
  • úterý 9. dubna - Dopravní výchova 4. + 5. ročník (ZŠ Telnice, teoretická část)
  • čtvrtek 25. dubna - Těšíme se do školy, setkávání budoucích prvňáčků v přípravném kurzu, od 15.00 do 16.00 hod. v ZŠ
  • úterý 30. dubna - Bezpečně v kyberprostoru

 

Květen 2019

  • pátek 3. květnaŠkolní liga, Měnín
  • neděle 12. května - Den matek, od 15.00 hod. ve velkém sálu Orlovny (sraz ve 14.45 hod.), od 14.30 hod. výstava prací žáků navštěvujících keramický kroužek
  • pátek 17. května - Školní liga v házené, Měnín
  • úterý 21. května - Ekoolympiáda, ZŠ Újezd - vybraní žáci
  • pátek 24. května - fotografování tříd, od 8.00 hod., žácí 1. - 5. ročníku

 

Červen 2019

  • pondělí 3. června - Pohádkový den dětí, pro žáky 1. - 4. ročníku organizují žáci 5. ročníku
  • úterý 11. - čtvrtek 13. 6. 2019 - výlet Šiklův Mlýn, žáci 3. a 4. ročníku
  • pátek 21. června - VIDA centrum, žáci 5. ročníku
  • úterý 25. června - čtvrtek 27. června - Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice, výlet žáků 5. ročníku
  • středa 26. června - Ekofarma, výlet žáků 1. a 2. ročníku
  • čtvrtek 27. června - Vzpoura úrazům, žáci 3. a 4. ročníku