HŠ Jamaha - Robátka: od 18.2.2019 na faře

Milí rodiče!  Nabízíme těm z Vás, kteří máte malé děti od 5 do 18 měsíců, možnost navštěvovat nový obor HŠ Yamaha  ROBÁTKA.  Spolu se svým dítětem můžete prožít příjemných 45 minut s vhodnými písničkami, básničkami, poslechem hudby. Všechny tyto atributy Vaše dítě velmi rozvíjejí. Nabízíme možnost dopolední výuky. Zveme Vás na ukázkovou hodinu výuky  v pondělí  18. února 2019 v 10 hodin – fara Telnice (zvonek HŠ Yamaha). Ukázková hodina je zdarma, poté se pak rozhodnete, zda budete výuku navštěvovat. Na Vás i Vaše děti se těší Božena Küfhaberová, učitelka hudby HŠ Yamaha. Své další dotazy a náměty můžete psát na adresu bozena@kuf.cz. Ráda Vám odpovím. Uvítám, když se mi na úvodní hodinu nahlásíte – z kapacitních důvodů.