Hudební vzdělávání v Telnici pokračuje - připojte se k nám!

Hudební škola Yamaha v Telnici zahájí nový školní rok v úterý 3. září v 17 hodin v učebně na faře.

Na tomto setkání budou rodičům předány informace o výuce, která pokračuje z loňského roku, ale i o nových oborech, kam můžete své dítě přihlásit. V letošním školním roce pro Vás rozšiřujeme nabídku výukových oborů. Od září můžete v Telnici navštěvovat tyto programy:

Robátka – pro děti od 4 do 18 měsíců – účast rodiče je nutná. Výuka se bude konat od počtu 6 přihlášených dětí.

První krůčky v hudbě – pokračuje 2. ročník, nově otevřen bude i 1. ročník. Výuka dítěte s rodičem (prarodičem) za předpokladu minimálně 8 přihlášených dětí.  Věk dítěte v tomto programu je od 18 do 24 měsíců.

Rytmické krůčky – pro děti od 5(4) do 6 roků za předpokladu minimálně 6 přihlášených dětí.

Populární zpěv – pro žáky od 6 roků – při přihlášení minimálně 4 žáků. Horní věková hranice žáků není stanovena.

Hra na zobcovou flétnu – pro žáky od 6 do 10 roků při počtu 4 přihlášených žáků.

Hra na keyboard – pro žáky od 6 roků – nutný počet nejméně 6 žáků.

Všechny nabízené obory jsou organizovány formou skupinové výuky, která je pro žáky vhodnější, atraktivnější, přičemž je respektován individuální přístup k jednotlivci.  Výuka trvá 45 minut.

Všechny podrobné informace k jednotlivým oborům se dovíte na zahajovací schůzce 3. září v 17 hodin na faře. Pokud nemáte možnost sem přijít, nabízíme možnost přihlásit se elektronicky na webových stránkách hskuf@cz. Zde jsou také zveřejněny podrobnější informace o hudebních programech.

Účast na zahajovací schůzce není nutná pro rodiče žáků, kteří v červnu již nahlásili pokračovaní dítěte v daném programu. Rodičům budou poslány informační maily v rámci systému HŠ Yamaha.

Výuka v Telnici bude zahájena v týdnu od 16. 9. 2019. Předpokládaný výukový den je opět pondělí. Domluva termínu s rodiči bude také na setkání 3. 9.

Na Vás i Vaše děti se těší ředitel HŠ Yamaha Tomáš Küfhaber, e-mail tomas.kufhaber@kuf.cz  a učitelka HŠ Božena Küfhaberová, e-mail bozena@kuf.cz. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: