Informace o dalším výskytu Covid 19 u pracovníka ZŠ a MŠ Telnice

informuji vás o potvrzení podezření na nemoc Covid 19 u kuchařky ve školní jídelně. Všichni zaměstnanci školní jídelny, kteří pracují na staré budově MŠ, nastupují do povinné karantény. Z tohoto důvodu nebude v týdnu od 25. do 28. ledna zajištěno stravování pro žáky základní školy. Dejte prosím dětem docházejícím na prezenční výuku větší svačinu, kterou si zkonzumují místo oběda. Školní družina zůstává v provozu.

Z personálních i hygienických důvodů se po celou tuto dobu nebude vydávat oběd do jídlonosičů a to ani pro žáky na distanční výuce. Předpokládaná doba karanténních opatření zaměstnanců školní jídelny bude trvat do 30. ledna 2021. O znovuotevření školní jídelny vás budeme informovat ihned po skončení karanténních opatření.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: