Informace o provozu ZŠ Telnice od 1. března 2021

na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 bude od 1. března 2021 upraven provoz ZŠ Telnice následovně:

Výuka

Žáci 1. a 2. třídy přecházejí na distanční výuku, která bude probíhat formou online výuky v programu MS Teams a formou samostatného plnění úkolů, které budou zákonným zástupcům žáků posílány mailem, jako tomu bylo při podzimním uzavření škol. Přihlašovací údaje zůstávají stejné.

• Během soboty 27. 2. 2021 obdržíte od třídních učitelek podrobnější informace o výuce v nadcházejícím týdnu, včetně rozdělení tříd do skupin a rozvrhu hodin.
  • Rozvrhy hodin jednotlivých tříd budou nejpozději od 1. 3. 2021 zveřejněny na webových stránkách školy.
  • V pondělí 1. 3. 2021 bude probíhat distanční výuka následovně:
    • Žáci nebo jejich zákonní zástupci si v době od 9.00 do 16.00 hodin vyzvednou v základní škole učebnice, sešity a další pomůcky k výuce.
    • Distanční výuka bude tento den probíhat formou zaslání úkolů na mailové adresy zákonných zástupců.
    • Prosíme zákonné zástupce, aby si do 28. 2. 2021 do 11.00 hod. vyzkoušeli přihlášení do programu MS Teams (včetně připojení se do jakékoliv hodiny, která je zadaná v kalendáři na týden od 1. 3.). Případné dotazy volejte v neděli (9.00 – 12.00 hod.) na tel.: 777 937 021 – Mgr. Hana Umlášková.
  • Od úterý 2. 3. 2021 bude distanční výuka probíhat dle rozvrhu hodin.
  • Nadále mohou probíhat individuální konzultace žáků a pedagogů při dodržení všech protiepidemických nařízení.

Distanční výuka žáků 3. – 5. třídy bude probíhat formou online výuky v programu MS Teams a formou samostatného plnění úkolů, které budou žákům zadávány na webové stránky školy, jako tomu bylo doposud. Přihlašovací údaje zůstávají stejné. Rozvrhy hodin jednotlivých tříd jsou zveřejněny na webových stránkách školy.

Stravování - od pondělí je z důvodu uzavření ZŠ a MŠ školní jídelna uzavřena. Stravu mají všichni strávníci automaticky odhlášenu.

Školní družina – není v provozu

Děkujeme za pochopení a spolupráci. O dalším vývoji týkající se provozu ZŠ Telnice vás budeme průběžně informovat. Případné dotazy týkající se provozu školy volejte na tel.: 602 500 749.

V Telnici dne 27. 2. 2021