Přípravný kurz pro přijaté předškoláky

Milí rodiče,

nabízíme vám možnost přihlásit Vaše děti do přípravného kurzu „Těšíme se do školy“. Budoucí školáci se tak v rámci pěti setkání mohou seznámit s prostředím školy a třídy. Formou her se budou pomalu připravovat na to, co je ve škole čeká. Budou si především povídat, hrát, malovat, zpívat, utvářet správné návyky při držení tužky a rozvíjet jemnou motoriku.

Kurz proběhne ve středy 2., 9., 16., 23. a 30. května 2018 od 15.00 do 16.00 v budově základní školy. Děti, které zůstávají po obědě v mateřské škole, si ve 14.45 hod. vyzvedne paní učitelka Simona Hemalová, ostatní děti přivedou rodiče přímo do základní školy. V 16.00 hod. si potom rodiče své děti v základní škole zase vyzvednou.

Přihlášené děti budou potřebovat přezůvky, pastelky a pití. Na případné ostatní potřeby se budeme domlouvat průběžně. Máte-li zájem, vyplňte prosím přihlášku a odevzdejte ji nejpozději 2. května třídní učitelce v mateřské škole.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: