Přerušení dodávky elektrické energie 12. a 13. května 2022 a provoz ZŠ a MŠ Telnice

oznamujeme Vám, že 12. a 13. května zůstane Základní škola a Mateřská škola Telnice v provozu přestože dojde na celý den k přerušení dodávek elektrické energie.

Mateřská škola a školní jídelna

zůstanou v provozu jen s malým omezením, které se týká nové budovy MŠ (třída Ježečků), ve které dojde k přerušení dodávky elektrické energie. Dopolední provoz ve třídě Ježečků zůstane zachován, odpoledne budou děti ve třídách Veverek nebo Soviček (stará budova MŠ).

Žádáme rodiče, kteří si mohou nechat v tyto dny své děti odpoledne doma, aby tak učinili.

Základní škola:

Vyučování, oběd i provoz školní družiny zůstane zachován v plném rozsahu. Na sociálních zařízeních v přízemí bude instalováno náhradní osvětlení s vlastním zdrojem.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Mgr. Petr Gabrhel - ředitel školy