Plavání žáků 1. a 2. ročníku ZŠ - pondělí 22.1.2018 - pokyny

Zahájení plavecké výuky proběhne letos dle informací, se kterými jsme byli v těchto dnech seznámeni, již od pondělí 22. ledna 2018 z důvodu častějších dnů volna.

Výuka plavání se uskuteční každé pondělí od 8.00 do 8.45 hodin. Žáci mají sraz v 7.15 hod. v budově ZŠ, poté odjíždí autobusem do Blučiny. Po návratu pokračuje vyučování dle rozvrhu hodin. S sebou: plavky, ručník, plaveckou čepici – vše podepsané, dále svačinku a pití. Před odjezdem z Blučiny se žáci nasvačí.

Vyplněnou přihlášku k plavání vraťte v sobotu 20. 1. 2018 třídní učitelce na parkovišti za sokolovnou při vyzvedávání vašeho dítěte ze školy v přírodě. Do pátku 19. 1. 2018 můžete také odevzdat v základní škole.

V sobotu 20. ledna 2018 si přihlášené děti přinesou ze školy v přírodě Prohlášení zákonných zástupců, které odevzdají podepsané před odjezdem na první hodinu plavání, tj. v pondělí 22. 1. 2018.

Výuku plavání a další náklady s ní spojené hradí škola. Doprava žáků je hrazena z rozvojového programu MŠMT na podporu výuky plavání.

Oba výše zmiňované dokumenty jsou ke stažení v přiložených souborech.