Pokyny školní jídelny - odhlašování stravy

Odhlašování ze stravování a přihlašování dítěte ke stravování se provádí den předem na den následující, nejpozději do 13.00 hodin. První den akutního onemocnění dítěte si můžete vyzvednout stravu ve školní jídelně. Další dny onemocnění dítěte již nárok na vyzvedávání stravy pro dítě zaniká. Neodhlášená strava propadá a zaniká také nárok na její náhradu. Do 11.00 hodin prosím volejte do ŠJ (tel. č. 544 255 082), zda si pro jídlo přijdete. Jídlo si můžete vyzvedávat v jídelně, v době od 11.45 do 12.15 hodin, do čistých a k přenosu stravy určených jídlonosičů.

Dítě můžete odhlásit přímo do sešitu v jídelně, telefonicky na číslo ŠJ: 544 255 082 a nebo formou e-mailu na adresu: gastro@zstelnice.cz

Děkujeme.

Alena Florianová, zástup za vedoucí školní jídelny.

Do konce měsíce dubna 2017 bude zahájen přechod na elektronické odhlašování stravy.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: