Sázení stromků 13. – 15. listopadu 2020

jako v předchozích letech proběhne v rámci projektu „Zasaď svůj strom“ i letos sázení stromků našich prvňáčků. Ve spolupráci s Obcí Telnice budeme pokračovat v obnově ovocné aleje podél cesty do Otmarova. Na základě současné epidemiologické situace vám nabízíme následující postup:

• pátek 13. listopadu, 17.00 – 17.30 hodin: Zákonný zástupce si vyzvedne (nejlépe
    se svým dítětem) ovocný stromek, kůl, úvaz, hydrokrystal, cedulku se jménem žáka
    na dvoře obecního úřadu v Telnici.
  • sobota, neděle 14. – 15. listopadu:
    • Společně si vyberou jedno z označených míst výsadby - vpravo vedle silnice
      ve směru z Telnice do Otmarova.
    • Na zvoleném místě vykopou jamku. Strom společnými silami zasadí a přivážou k zatlučenému kůlu.
    • Výsadbu zdokumentují alespoň dvěma fotografiemi, které zašlou na adresu: skola@zstelnice.cz nebo na tel.: 602 500 749.
  • S sebou: Nářadí vhodné k výsadbě (rýč, lopatu, hrábě, kladivo, další dle uvážení).

Budeme velice rádi, pokud se této aktivity zúčastníte. Případné dotazy odpovíme na telefonním čísle 602 500 749. Děkujeme za spolupráci.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: