Slavnostní zakončení školního roku 2019/2020

Na základě úpravy mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které se týká omezení v oblasti školství proběhne závěr školního obdobně, jako tomu bylo v minulých letech, tedy za účastí všech žákůV úterý 30. června 2020 od 8.00 do 8.40 hodin - předání vysvědčení ve třídách. Od 8.45 do 9.00 hodin - slavnostní zakončení školního roku na školním dvoře, kterého se mohou zúčastnit také rodinní příslušníci žáků. Po skončení slavnostního zakončení bude škola uzavřena – nebude probíhat činnost žádné ze šesti skupin.

Upozornění: Žáci, kteří se zúčastní předání vysvědčení a nebyli dosud přítomni v žádné ze šesti vyučovacích skupin, předloží při vstupu do školy vyplněné čestné prohlášení. Čestné prohlášení naleznete v příloze tohoto článku.

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: