Výsledky soutěže o nejkrásnější znak obce Telnice

Děti, které navštěvují kroužek keramiky v Šatlavě, se na podzim zúčastnily mimořádné soutěže o nejkrásnější znak obce Telnice vyrobený z keramiky. Soutěž uspořádala obec Telnice a pro vyhodnocení 22 soutěžních děl připravila dvě věkové kategorie: I. stupeň ZŠ a starší.

V kategorii I. stupeň ZŠ byla jako nejkrásnější vyhodnocena díla těchto autorů: Denisa Strakatá, Lucie Zehnalová a Julie Skoupá.

V kategorii „starších“ se nejkrásnějšími stala díla těchto dvou mladých umělců: Markéta Kroutilová a Lukáš Herold.

Blahopřejeme!

Autorům vítězných uměleckých děl byly ve škole předány drobné odměny v podobě obecních reklamních předmětů. A protože krásná byla opravdu všechna díla a pěkně odrážela poctivou snahu dětí, získají všichni ostatní na památku a jako poděkování malou obecní magnetku.

Děkujeme všem za účast a paní Magdaleně Zaoralové a Lucii Hebelkové za spolupráci.

Se všemi soutěžními výrobky se můžete seznámit na níže uvedených obrázcích.