Vedení obce popřálo školním dětem krásné Vánoce

Vedení obce Telnice se v poslední školní den v tomto kalendářním roce vydalo za dětmi do naší školy potěšit je malými dárečky a popřát krásné Vánoce. A nejen to: paní učitelky si pro své děti připravily různé vánoční hry a soutěže, ve kterých tři nejšikovnější děti získaly hodnotnější dárky na víc. Všechny děti musely slíbit, že si je přinesou domů pod své vánoční stromečky a rozbalí je až na Štědrý den. Děti měly radost.

Krásně vyzdobené třídy, stromečky a pod nimi spoustu dárečků, v druhé třídě dokonce létali ručně vyrobení andílci nad hlavami dětí… Žáci nedostali dárečky jen od obce Telnice, ale samy se obdarovávaly navzájem. Na očích jim bylo vidět nadšení a nedočkavost, Už aby tu byly Vánoce!

Třeba příští Vánoce zase oslaví ve škole tradičně i se zpěvem koled, které letos moc chyběly. I tak si děti nenechaly vánoční radost vzít. Jen škoda těch roušek, které zakrývaly jejich krásné úsměvy. Nic to ale nemění na tom, že už jen pár dní zbývá k vyvrcholení všech adventních příprav do nádherných okamžiků, které přinesou štěstí do dětských srdcí.

Ve vánočních soutěžích a hrách to dopadlo takto a v následujícím pořadí si žáci odnesli větší dárky od vedení obce.

1. třída: 1. Lucka Sklenářová, 2. Vojta Krist, 3. Matyáš Burda
2. třída: 1. Kája Kašparová, 2. Lukáš Drlík, 3. Deniska Sklenářová