Online výuka - informace

od pondělí 19. 10. 2020 zahájíme v rámci distanční výuky on-line vyučování v programu Microsoft Teams (dále jen MS Teams), který je součástí Office 365. Jako při jarním uzavření škol vás prosíme o spolupráci a pomoc s nastavením.

On-line vyučování by mělo primárně sloužit k vysvětlování nové látky, při kterém bude učitel v interakci s žáky. Druhým aspektem je udržování sounáležitosti (společenství, dobré party) učitele a jeho třídy. V neposlední řadě získáte instalací balíčku Office 365 legální přístup nejen k používání MS Teams, ale i k používání MS Word, Excel, Outlook a dalších programů.
Podrobné informace včetně přihlašovacího jména a hesla dostanete během pátku 16.10. 2020 emailem od třídních učitelů.

Děkujeme za spolupráci

Soubor .pdf, .doc nebo .txt: