Přihlášení do školní družiny pro školní rok 2024/2025

Vážení rodiče,

níže přikládáme informace k přihlášení vašeho dítěte do školní družíny ve školním roce 2024/2025.
 

V případě dotazů se obraťte na kancelář školy. E-mailem na adrese hospodarka@zstelnice.cz nebo telefonicky na čísle 544 224 360.

 

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025

Vážení rodiče,

rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2024/2025 naleznete v níže přiloženém souboru.

Mgr. Petr Gabrhel - ředitel školy

Den maminek v 1. třídě

Ve čtvrtek 9.5.2024 se uskutečnilo v 1. třídě milé setkání dětí a jejich maminek. Akce se uskutečnila u příležitosti nastávajícího Dne matek. Děti si nachystaly pro maminky krátké pásmo, které tvořily písničky a básničky. Poté se maminky poznávaly podle popisu dětí a hledaly svůj portrét. Setkání se vydařilo. Poděkování patří nejen dětem, ale i maminkám, které vytvořily příjemnou atmosféru a nachystaly občerstvení.

 

B. Moltašová

Den dětí - Festival her

Obec Telnice zve v rámci nadcházejícího dětského dne malé i velké na Festival her, který proběhne 18. a 19. května 2024 od 9 do 17 hodin v sále Orlovny v Telnici. Akce vhodná pro všechny od 2 do 99 let. Vstupné dobrovolné.

Oslava Dne Země 22. dubna

V pondělí 22. dubna jsme s žáky základní školy oslavili Den Země. Na 3 různých stanovištích umístěných ve školní budově čekaly na žáky různé úkoly. Luštili tajenku, třídili odpad a dozvěděli se, jak dlouho trvá některým předmětům, než se v přírodě rozpadnou. Na závěr si prvňáčci a druháčci vybarvily omalovánku a starší vyráběli lapbook. Za přípravu programu k tomuto dni děkujeme Mgr. Martině Zapomělové.

Tereza Pavlišová

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče, zápis dětí do 1. třídy základní školy proběhne v úterý 23. dubna 2024 od 13.45 do 17.30 hodin v budově ZŠ Telnice. K zápisu se můžete přihlásit online nebo lze využít osobního odběru tiskopisů, případně jejich stažení, vytištění a následného vyplnění.

Turnaj v deskových hrách 29. 2. 2024

Ve čtvrtek 29.2.2024 se děti ze ZŠ zúčastnily Turnaje v deskových hrách v Nebovidech. Náš čtyřčlenný tým ve složení Elly Marie Králové, Robina Polakova, Lukáše Pokorného a Matyáše Burdy si vedl skvěle a po náročném dopoledni, kdy děti odehrály čtyři soutěžní kola, o čtyřech deskových hrách, si vybojovaly ve velké konkurenci, která činila celkem 27 týmů, dělené 8.-9. místo.

Děkujeme hráčům za reprezentaci školy a věřím, že si den užili, nabrali nových zkušeností a budeme se těšit na další rok.

Jana Štefke

Adventní čas v základní škole

Letošní velice krátká adventní doba se promítla do velké koncentrace aktivit žáků a pedagogů v prvních třech prosincových týdnech. Ještě před jejím začátkem nacvičovali kulturní vystoupení k příležitosti rozsvícení vánočního stromu.

Vánoční přání

Příjemné prožití svátků vánočních
a mnoho zdraví v roce 2024

přejí děti, žáci a zaměstnanci
ZŠ a MŠ Telnice

 

PS: přání je práce žáka 5. ročníku - Daniela Ondráčka

Stránky

Přihlásit se k odběru zstelnice.cz RSS